header.infotext

Vega Sümen Takımı Kahve 4 Parça

930.00 TL
1,130.00 TL
products.discountrate products.discounted

Vega sümen takımı 4 parçasıyla sadelikten hoşlananlar için ürettiğimiz modellerimizden birisidir. Sahip olduğu temel aksesuarları masanıza çeki düzen verirken masanıza bir ağırlık verir ve zenginlik katar. 2 yıl garantilidir. Promosyona uygun'dur.

products.sku GNR 020 - Kahve
products.manufacturer Güner Ofis
products.availability products.availability.instock
products.deliverydate 1-2 gün
products.sameproducts
- +
products.fulldescription

Vega Sümen Takımı Özellikleri

Diğer sümen takımlarında olduğu gibi bu sümende de tasarlarken şıklığın ve zarifliğin ön planda olmasına dikkat edilmiştir. Sümen takımı keskin yan çizgileri ve yan hatlarıyla ön plana çıkarken dikişlerde bu sümen takımına ayrı bir hava ve tasarım açısından farklılık katmıştır. Sümenin tasarım anından itibaren en ince ayrıntısına kadar düşünerek ortaya herkesin beğenisini kazanacak bir sümen takımı çıkarmaya özen gösterilmiştir. Yapımında en kaliteli malzemeler kullanılarak hiçbir masraftan kaçınılmamıştır. 20 yıllık firma deneyemimiz de siz değerli müşterilerimizle bu sümen takımını buluşturmaktan büyük bir sevinç duymaktayız…

Vega Sümen Takımı Özellikleri Parçaları

  • Kapaklı Sümen
  • Kalemlik
  • Notluk
  • Telefon Standı

Sümen Takımlarında Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Sümen takımlarında satış sonrası destek mevcuttur her türlü ezilme, yıpranma vb. sebeblerden dolayı tamir, onarım, bakım ve değişim yapılır.

products.reviews
reviews.addnew