header.infotext

Yazı Tahtası Kalemi 10 Lu Kutu

936.10 TL

Eğitim kurumları ve şirketlerde en çok kullanılan kalemlerin başında gelen yazı tahtası kalemini Güner Ofis kalitesi ve güvencesi ile 3 farklı renkte beğeninize sunuyoruz. Avrupa kalitesinde üretilen bu yazı tahtası kalemlerimiz hem yazma kalitesi hem de yazma ömrü ile dikkat çeker. Çinli ucuz muadillerinden mürekkep kalitesi, uç kalitesi, yazma uzunluğu ve mürekkep haznesi bakımından daha kalitelidir.

products.sku yazıkalemi - mavi
products.manufacturer Güner Ofis
products.deliverydate 1-2 gün
- +
products.fulldescription

Eğitim kurumları ve şirketlerde en çok kullanılan kalemlerin başında gelen yazı tahtası kalemini Güner Ofis kalitesi ve güvencesi ile 3 farklı renkte beğeninize sunuyoruz.  Avrupa kalitesinde üretilen bu yazı tahtası kalemlerimiz hem yazma kalitesi hem de yazma ömrü ile dikkat çeker. Çinli ucuz muadillerinden mürekkep kalitesi, uç kalitesi, yazma uzunluğu ve mürekkep haznesi bakımından daha kalitelidir.

Teknik özellikleri ; 

* 1500 m yazma uzunluğu. Bu uzunluğu diğer kalemlerde göremezsiniz.

* İçinde bulunan mürekkep süngeri 7 cm dir. Diğer kalemlerde bu 3 cm dir. Bunun uzun olması daha çok mürekep koyulduğunu gösterir.

* Ucu zel olarak üretilmiştir. Japon kalitesine sahiptir. uzun süre kullanıma uygundur.

* En önemli özelliği tekrar doldurulabilir bir yapıya sahip olmasıdır. Hem tasarruf sağlar hem de sürekli kalem alma derdini ortadan kaldırır.

ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Güner Ofis farkı ve kalitesiyle 2020 nin ilk yeni ürünü olarak beğeninize sunuyoruz.

products.reviews
reviews.addnew