SİPARİŞ HATTI: 0212 210 33 91

Ahşap Flaş Sümen Takımı Bordo 6 Parça

3.500,00 TL
3.600,00 TL

Flaş sümen takımı, masasında fazla kalabalıktan hoşlanmayan ama masasını da birkaç aksesuarla düzenli tutmak isteyen müşterilerimiz için tasarladığımız genel olarak ahşap çalıştığımız ama deri unsurlarında olduğu sade ve şık modelimizdir. 2 yıl garantili olup farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Güner Ofis farkı ve kalitesiyle

Stok Kodu GNR 003 - Bordo
Marka Güner Ofis
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
- +
Ürün Açıklaması

Ahşap Flaş Sümen Takımı Özellikleri

Flaş sümen takımı 6 parçadan oluşmaktadır. Masasında fazla kalabalıktan hoşlanmayan ama masasını da birkaç aksesuarla düzenli tutmak isteyen müşterilerimiz için tasarladığımız genel olarak ahşap çalıştığımız ama deri unsurlarında olduğu sade ve şık modelimizdir. 2 yıl garantili olup farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Altın sarısı aksesuar ve kalemleriyle masanıza zenginlik katar, kapaklı sümeni ile önemli evraklarınızı meraklı gözlerden kolayca saklayabilirsiniz. 6 parça’dan oluşan seti, 3 farklı renk seçeneği ile beğeninize sunulmuştur.

Ofis ve bürolarınızda kullanabileceğiniz farklı model ve renklerde sümen takımlarını gunerofis.com da bulabilirsiniz. Tüm Türkiye'de uygun fiyat avantajları ile 150 fazla sümen takımını siz müşterilerimize sunuyoruz. 

Sümen Takımının Parçaları

  • Deri Sümen
  • Makam Kalemliği ve Kalemleri
  • Takvimlik
  • Ahşap Kalemlik
  • Ahşap Notluk
  • Kalem seti - Tükenmez ve dolma kalem

Sümen Takımlarında Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Sümen takımlarında satış sonrası destek mevcuttur her türlü ezilme, yıpranma vb. sebeblerden dolayı tamir, onarım, bakım ve değişim yapılır.

Yorumlar
Yorum Yap