header.infotext

Hakkımızda

Deri Aksesuar İmalatıyla Geçen Bir Ömür

 

    1995 yılında sadece sümen takımı imalatı ile başlayan ticaret hayatımız bir müddet fason imalat yaparak devam etmiştir. 2014 yılına kadar bu şekilde çalışarak büyüttüğümüz firmamız 2014 yılında Ali Güner’in kurduğu firma ile kurumsal kimlik kazanma noktasında ilk adımını atmıştır. 2020 yılında da Limited firma yapısına geçerek ticari hayatta daha sağlam bir şekilde yer edinmeye başlamıştır.

Bu şekilde gelişen Güner Ofis Okul ve Büro Malzemeleri günümüzde 13 ülkeye ihracat yapan, Türkiyede de 81 ile ürünlerini kargo ile gönderen bir firma haline gelmiştir. Ürün kalitemiz beğenildiği için ürünlerimiz Türk müşterilerimiz tarafından da Almanya ve Amerika başta olmak üzere Avrupa ve Amerika’da yoğun olarak satılmaktadır. Bayilerimiz kanalıyla biz de firma olarak Rusyadan Afrikaya, Katar’dan Yunanistan’a kadar düzenli olarak ürünlerimizi göndermekteyiz.

     Ürünlerimiz 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Normal şartlar altında ürünlerimizin kullanım ömrü 5 ve 10 yıl arasında – ürüne göre – değişmektedir. Ahşap sümenlerimizi 10 yılı aşkındır kullanan müşterilerimiz bulunmaktadır.

Toplu alımlarınızda özel üretim de yaparak hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi bize iletmeniz yeterlidir. Size en kısa sürede bilgi vermekteyiz.

Üretici firma olarak müşterilerimize sunduğumuz en önemli husus isteğinize göre sümen üretebilmemizdir. İster suni deri, isterseniz de gerçek deriden istediğiniz renk ve aksesuarlarla sümen üretebilmekteyiz.

       Neden bizi tercih etmelisiniz ?

  • Deri sümenlerde 10 renk ve ahşap sümenlerde 4 farklı renk seçeneği ile Türkiyede en fazla ürün çeşitliliğine sahip firmayız
  • 7/24 müşteri desteğiyle gece gündüz size hizmet vermekteyız. Bize ulaşmanız çok kolay.
  • Yüksek kalite. Avrupa standartlarında üretim yaptığımız için kalitemiz herkes tarafından beğenilmektedir. Ürünlerimizle ilgili sorun yaşamazsınız. 13 ülkede bayisi olan bir firmayız.
  • Modellerimiz arasından beğendiğiniz bir renk ve model bulamazsanız size özel bir model geliştirip sunabiliriz.
  • Modellerimizi kişiselleştirebilirsiniz. Yani istemediğiniz aksesuarları çıkartıp istediklerinizi ekleterek kendinize özel sümen oluşturabilirsiniz.
  • İsminizi sümenin isimlik kısmına yazarak gönderiyoruz.
  • Satın aldığınız sümeni göndermek istediğiniz adrese ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.
  • Satın aldığınız sümenin aksesuarlarında bir sıkıntı olduğunda hemen yenisini alabileceğiniz bir destek birimimiz bulunmaktadır.

 

1995 ten beri sizin için üretiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Desteklerinizle 50. Yılımızı da kutlamak dileğiyle…