SİPARİŞ HATTI: 0212 210 33 91

Star Lüks Deri Sümen Takımı Gri 10 Parça İsimlik Hediyeli

3.600,00 TL
3.800,00 TL

Star lüks sümen takımı, en çok satılan ve beğenilen modellerimizden birisidir. Ahşap ve derinin mükemmel uyumu ve renklerin ahengi ile özel olarak ürettiğimiz nadide sümen takımlarımız'dandır. Aksesuar tasarımları diğer modellerden farklıdır ve yoğun emekle üretilmektedir. 2 yıl garantili olan Star lüks sümen takımı, ahşap dokusu ile masanıza tam uyum sağlar. Memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Stok Kodu GNR 010 - Gri
Marka Güner Ofis
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

İsimliğe yazılacak ad soyad ve ünvan bilgileri lütfen eksiksiz olarak doldurunuz. Seçmiş olduğunuz farklı yazı tipi var ise isminizin yanına sayısını yazmanız yeterli olacaktır. Boş bırakıldığı takdirde isimlik gönderilmeyecektir...

- +
Ürün Açıklaması

Star Lüks Deri Sümen Takımı Özellikleri

Star lüks sümen takımı 11 parçadan oluşmaktadır. En çok satılan ve beğenilen modellerimizden birisidir. Ahşap ve derinin mükemmel uyumu ve renklerin ahengi ile özel olarak ürettiğimiz nadide sümen takımlarımız'dandır.  Aksesuar tasarımları diğer modellerden farklıdır ve yoğun emekle üretilmektedir. 2 yıl garantili olan Star lüks sümen takımı, ahşap dokusu ile masanıza tam uyum sağlar. 

 

Lüks Sümen Takımı Parçaları

Masa Sümeni

Masa sümeni kapaklıdır ince ve şık bir tasarıma sahiptir sümenin kenarları dikişle dönülmüştür. Masa sümenin ölçüleri 58x39cm dir. Sümeni alt kısımlarında ahşap kullanılmıştır.

Makam Kalemliği ve Kalemleri

Kalem altlığının üzerinde iki adet sümen kalemi vardır bunların biri dolma kalem diğeri tükenmez kalemdir. Kalem altlığı üzerinde isteyen müşterilerimize isimlikte eklenmektedir.

Takvimlik

Masa takvimini koyabileceğiniz masa takvimliği altlığı. Blok takvim ürüne dahil değildir.

Fotoğraf Çerçevesi

Fotoğraf çerçevesi sümen takımına uygun olarak üretilmiştir. Fotoğraf çerçevesinin ölçüleri 18x22cm dir.

Kalemlik

Sümende kullanılan kalemlik ahşap üzeri deri kaplamadır iç kısımlarında kadife kullanılmıştır.

Küp Notluk

Küp notluk ahşap üzeri deri kaplamdır iç kısımlarında kadife kullanılmıştır. Küp notlukta 9x9cm not kağıdı kullanılmaktadır.

Kartvizitlik

Kartvizitlik ahşap üzeri deri kaplamadır. Üründe kartvizit ve ataç vb. malzemeleri koymak için iki bölüm vardır.

Sümen Takımlarında Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Sümen takımlarında satış sonrası destek mevcuttur her türlü ezilme, yıpranma vb. sebeblerden dolayı tamir, onarım, bakım ve değişim yapılır.
Yorumlar
Yorum Yap