SİPARİŞ HATTI: 0212 210 33 91

Atatürk Deri Üzerine Tablo

650,00 TL
670,00 TL
Stok Kodu K-RMP072-1
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
- +
Ürün Açıklaması

Kanvas Tablo Özellikleri

 

Tablo

Tabloda kullanılan malzeme suni deridir. Suni deri üzerine dijital baskı olarak hazırlanmaktadır derinin desenler sayesinde ofis, büro ve evinizde daha fazla dekoratif hava katmaktadır. Tablo ahşap şaseye gerdilerek gergin ve esnemez hale gelir. Güner Ofis olarak Tablolarda kaliteli suni deri kullanılmaktadır. Özenle hazırlanan tablolar uzun süreler boyunca kalitesini korur.

 

Tablo Baskı Teknolojisi

Tablolarımızda baskı teknolojimiz birinci sınıf olup Dünya markası iç mekan sadece tablo üretiminde kullanılan dijital baskı makinalarımızda basılmaktadır. Baskı yaptığımız makinalarımız en son teknolojidir. Makinalarımızda üretilen tablolar en iyi sonucu verir.

 

Mürekkep Boya Kalitesi

Baskıda kullanılan boyalarımız solmama garantili ve gerçeğe en yakın renk tonlarını seçmiş olduğunuz tabloya yansıtır. Avrupa standartlarına uygun insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez

 

Tablo Kasnak

3 cm e 5 cm kalınlığındaki kurutulmuş köknar ağacından imal edilmiş özel tablo şasesine (kasnağına) işinin ehli ustalarımız tarafından tablonuzun gerginliği en iyi şekilde ayarlanarak gerdirme pensesi ile %100 el işçiliğiyle en iyi sonucu alırız.Kesinlikle çatlama , eğilme, esneme yapmaz ısıya karşı dayanıklıdır.

 

Tablo Fine Art

Sipariş verdiğiniz kanvas tablo baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur. Askı aparatı monte edilmiş bir şekilde tablonuzu duvarınıza asabilirsiniz.

 

Tablo Ambalaj

Tablolarınız özenli bir şekilde köşe koruyuculukları takılarak baloncuklu ambalaja sarılıp, kartonlanır. Nakliye sırasında hasar görmesi engellenir. Birden fazla tablo alımı yapılırsa her biri ayrı ayrı paketlenerek müşterilerimize ulaştırılır.

Yorumlar
Yorum Yap