SİPARİŞ HATTI: 0212 210 33 91

Star Premium Deri Sümen Takımı Yeşil 14 Parça İkili Evrak Raflı İsimlik Hediyeli

6.720,00 TL
6.920,00 TL

Yenilene Star lüks sümen takımı, en çok satılan ve beğenilen modellerimizden birisidir. 14 farklı aksesuarı ile masanıza şıklık katar. Ahşap ve derinin mükemmel uyumu ve renklerin ahengi ile özel olarak ürettiğimiz nadide sümen takımlarımızdandır. Aksesuar tasarımları diğer modellerden farklıdır ve yoğun emekle üretilmektedir. 2 yıl garantilidir.

Stok Kodu GNR 013 - Yeşil
Marka Güner Ofis
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

İsimliğe yazılacak ad soyad ve ünvan bilgileri lütfen eksiksiz olarak doldurunuz. Seçmiş olduğunuz farklı yazı tipi var ise isminizin yanına sayısını yazmanız yeterli olacaktır. Boş bırakıldığı takdirde isimlik gönderilmeyecektir...

- +
Ürün Açıklaması

Star Premium Deri Sümen Takımı Özellikleri

Star sümen takımı 14 parçadan oluşmaktadır. Sümen takımı deri ve ahşap kullanılarak üretilmiştir. Ürün ince ve şık bir görünüşü ile masalarınızda fazla yer kaplamaz.

 

Premium Deri Sümen Parçaları

Masa Sümeni

Masa sümeni kapaklıdır ince ve şık bir tasarıma sahiptir sümenin kenarları dikişle dönülmüştür. Masa sümenin ölçüleri 58x39cm'dir. Sümeni alt kısımlarında ahşap kullanılmıştır.

Makam kalemliği ve kalemleri

Kalem altlığının üzerinde iki adet sümen kalemi vardır bunların biri dolma kalem diğeri tükenmez kalemdir. Kalem altlığı üzerinde isteyen müşterilerimize isimlikte eklenmektedir.

Takvimlik

Masa takvimini koyabileceğiniz masa takvimliği altlığı. Blok takvim ürüne dahil değildir.

Masa Üstü Saati

Farklı tasarımı ile masanıza renk katacak olan masa üstü saati takımınıza uygun üretilmiştir.

Peçetelik

Takımınıza uygun şık peçetelik ahşap üzeri deri , iç kısımları kafide ve gold detaylara sahiptir. Dış ölçüsü 27x17x7,5, İç ölçüsü 24x14x6,5'dur

Fotoğraf Çerçevesi

Fotoğraf çerçevesi sümen takımına uygun olarak üretilmiştir. Fotoğraf çerçevesinin ölçüleri 18x22cm dir.

Kalemlik

Sümende kullanılan kalemlik ahşap üzeri deri kaplamadır iç kısımlarında kadife kullanılmıştır.

Küp Notluk

Küp notluk ahşap üzeri deri kaplamdır iç kısımlarında kadife kullanılmıştır. Küp notlukta 9x9cm not kağıdı kullanılmaktadır.

Kartvizitlik

Kartvizitlik ahşap üzeri deri kaplamadır. Üründe kartvizit ve ataç vb. malzemeleri koymak için iki bölüm vardır.

İkili Katlanabilir Evrak Rafı

Evrak rafı ahşap deri ile kaplanarak yapılmıştır. Evrak rafı A4 standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Diğer bir adı evrak havuzu olan evrak rafının iç kısımları kadife ile kaplanmıştır.

Sümen Takımlarında Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Sümen takımlarında satış sonrası destek mevcuttur her türlü ezilme, yıpranma vb. sebeblerden dolayı tamir, onarım, bakım ve değişim yapılır.
Yorumlar
Yorum Yap